کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات جاکلیدیت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت جاکلیدیت و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط جاکلیدیت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات جاکلیدیت است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین جاکلیدیت از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در جاکلیدیت تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت ‌‏گذاری در جاکلیدیت برپایه اصل مشتریمداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در جاکلیدیت قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً براساس مدل ومشخصات وهمچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولیسعیمابرایناستتا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در جاکلیدیت عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در جاکلیدیت در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده درجاکلیدیت به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیامک و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. جاکلیدیت دربسته بندی،ارسال وتحویل کلیه سفارشا تثبت شده،نهای تدقت وتلاش خود را می‏‌نماید. باوجود این ،درصورتیکه موجودی محصولی درجاکلیدیت به پایان برسد،حتی پس ازاقدام مشتری به سفارش ‌‏گذاری،حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای جاکلیدیت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای جاکلیدیت محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی جاکلیدیت با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

ضمانت تعویض

جهت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب ، جاکلیدیت با همکاری کلیه تامین‏‌کنندگان خود،این امکان رافراهم نموده تا کلیه کالاها تا 2 روز پس از دریافت، امکان تعویض داشته باشند .لازم به ذکر است که مشکلات اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش جاکلیدیت کنترل و بررسی می‏‌شود و درصورت تائید وجود مشکل، سفارش مشمول استفاده از خدمات فوق می‏‌شود. توجه داشته باشید که این سرویس، اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل ونقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

برای استفاده از سرویس ضمانت تعویض 2 روزه جاکلیدیت، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود ،لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط جاکلیدیت دریافت نشود ، امکان سرویس دهی وجود ندارد وکالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده یا مشکل دار به اتمام رسیده باشد ، و جاکلیدیت امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، مبلغ سفارش به حساب خریدار واریز خواهد شد .

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در جاکلیدیت این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط جاکلیدیت دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در سایت جاکلیدیت شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به جاکلیدیت دات کام تعلق دارد .

فروشگاه اینترنتی جاکلیدیت

فروشگاه اینترنتی جاکلیدیت اولین سایت تخصصی فروش جاکلیدی آنلاین با تنوع و حجم گسترده در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین جاکلیدیت می باشد.